Contact en team

ADRES

UPV vzw (Nationaal secretariaat)
Pleinlaan 5 (verdieping 5)
1050 Brussel (Elsene/Etterbeek)
T 02 - 614 82 20
F 02 - 614 82 29
E upv@vub.ac.be
L op de kaart

 

 

 

 

HOE GERAAK IK ER?

De achterzijde van het gebouw waarin onze lokalen zich bevinden, zie je al vanop het perron van het station van Etterbeek.

NMBS
www.nmbs.be

Station Etterbeek
Vaak bereikbaar zonder overstappen
3 minuten wandelen

 

MIVB
http://www.stib-mivb.be

> Metro
Halte Pétillon
Metrolijn 1, Herman-Debroux/Erasmus
20 min wandelen

> Tram
Halte Etterbeek Station
Trams 7, 23 , 24 en 25
3 min wandelen

> Bus
Bus 71: Halte Fraiteur (5 min wandelen)
Bus 95: Halte Kroonlaan (5 min wandelen)
Bus 96: Halte Generaal Jacqueslaan (5 min wandelen)

 

DE LIJN
www.delijn.be

Bus 341 (Waver - Ottenburg - Overijse - Etterbeek)
Bus 343 (Maleizen - Hoeilaart - Etterbeek)
Bus 348 (La Hulpe - Maleizen - Overijse - Etterbeek)
Bus 349 (Ottenburg - Huldenberg - Overijse - Etterbeek)
2 min wandelen

 

WAGEN
Parkeermogelijkheid voor de auto op de campus van de Vrije Universiteit Brussel
(mits barcode die je ontvangt bij de bevestiging van jouw inschrijving)

 

medewerkers

Luk Vangansbeke > directeur

Linda Bogemans > Secretariaat & Onthaal
T 02 614 82 20 | E upv@vub.ac.be

Rie Ruysschaert > Secretariaat & Boekhouding
T 02 614 82 20 | E upv@vub.ac.be

Marianne Bies > Kernwerking
T 02 614 82 24 | E marianne.bies@vub.ac.be

Jimi Keerssemeeckers > Samenwerkingen & Partners
T 02 614 82 23 | E upv.samenwerking@vub.ac.be

Ariane De Borger > Communicatie

T 02 614 82 22 | E upvcom@vub.ac.be

Raad van Bestuur

Michel Magits > voorzitter
Silvain Loccufier > ondervoorzitter
Jef Wellens > secretaris
Jan Rimbaut > penningmeester

Sylvia Dugardijn
Tony Tillez
Marina Van Haeren
Henk Van Hellem
Jim Van Leemput
Jhony Van Steen

 

Kernvoorzitters

ANTWERPEN: Nelly Verfaillie

BRUGGE: William Pharasyn

BRUSSEL: Henk Van Hellem

BUC BRUGGE: Silvain Loccufier

DE RAND: Hugo Neirinckx

DENDERMONDE: Gaya Van Boven

DENDERSTREEK: Jhony Van Steen

GENT - EEKLO: Geert Boxstael

GERAARDSBERGEN: Dominique Brems

HAACHT EN OMMELAND: Herman Stenuit

HERENTALS:  Dany Vrydag

IEPER: Jacques Calmeyn

KORTRIJK: Amé Deconinc

LEUVEN: Michel Magits

LIER: Jef Wellens

MECHELEN: Tom Cools

OOSTENDE JAN DU FOUR: Silvain Loccufier

OOSTKUST: Ivan Bruneel

OUDENAARDE: Norbert Van Yperzeele

TIENEN: Liesbet Veroeveren

VILVOORDE: Michèle Libeer

WAREGEM: Bart Devlaminck

WESTKUST: Marc Mortier

WEST-VLAANDEREN: Naima Bouslama

WILLEBROEK: An Brusselmans

ZONIEN-WEST: Annie Deheegher

ZUID LIMBURG: Ann Debock

 

Bericht